DOM PRZYJAŹNIĄ SZYTY

KOMFORT WYPOCZYNKU

Jeśli szukacie absolutnie wyjątkowego, klimatycznego miejsca, w którym możecie oderwać się od całego świata, na pewno się u nas odnajdziecie. W tej pięknej, autentycznej zabudowie poczujecie prawdziwego ducha gór oraz kojące, rodzinne ciepło. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zarezerwowania pokoi. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością wszystko wyjaśnimy. Do zobaczenia w Zakopanem!

Willa Hiacynta budynek

REZERWUJ POBYT

REZERWUJ POBYT

Nie prowadzimy typowego hotelu czy pensjonatu, ponieważ wynajmujemy pokoje w obiekcie, w którym sami mieszkamy. Z tego względu zawsze dbamy o prawdziwe rodzinną atmosferę. Wiele osób od lat już do nas wraca – nie tylko z tęsknoty za pięknym miejscem, ale też ciepłem i serdecznością. Nasi pensjonariusze nie są dla nas klientami, ale gośćmi!

Wkładamy całe serce w opiekę nad wszystkimi lokatorami. Przygotujemy dla Was sute śniadania, tak byście mogli nabrać sił na górskie wędrówki, szaleństwo na nartach czy po prostu błogie lenistwo. Odpowiemy na wszystkie prośby czy specjalne zamówienia. U nas zawsze można znaleźć błogą ciszę i wytchnienie, nawet po najbardziej intensywnych górskich wyprawach. Zależy nam na tym, by każdy czuł się jak u siebie w domu.

Z przyjemnością opowiemy o Podhalu i Tatrach. Jesteśmy pozytywni i pełni energii. Doradzimy, gdzie warto iść, co koniecznie trzeba zobaczyć, czego powinno się spróbować, a także gdzie można się po prostu dobrze bawić. Znamy najlepsze karczmy z tradycyjnym jedzeniem, ale też ciekawe puby czy urocze kawiarenki. Jako prawdziwi Górale przedstawimy Wam Zakopane o wiele lepiej niż papierowe czy internetowe przewodniki.

Przy okazji możecie też zobaczyć, jak wygląda nasze codzienne, góralskie życie. Poznacie nas samych, naszego kota, zawsze włóczącego się po korytarzach, a także psa, który najchętniej tylko by się bawił. Mamy nadzieję, że będziecie się u nas czuć jak członkowie wielkiej, serdecznej, radosnej rodziny!

OPIEKA / PORADA / PRZYJAŹŃ

LOKALIZACJA

– trasa busów w stronę Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej;

– 5 min do parku narodowego i Trasy pod Reglami;

– 20 min do Doliny Strążyskiej i 15 min do Doliny Małej Łąki;

– 1 min od Sanktuarium na Krzeptówkach;

– 10 min od bacówki z prawdziwymi oscypkami;

– 2 min do sklepu i przystanku komunikacji miejskiej

Tatry

Zobacz nasz drugi obiekt:

WILLA FRANCISZEK